Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں
