Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla
