Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Line item label
bo: རྣམ་གྲངས་ཀྱི་གདོང་འཛར།
