Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Base price
fa: قیمت پایه

en: Shipping method title
fa: عنوان روش حمل و نقل

en: Line item label
fa: برچسب رشته جنس

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
fa: نامی که هنگام انتخاب روش حمل‌ونقل در پرداخت نهایی به مشتری نمایش داده می‌شود.

en: The starting price for shipping costs.
fa: قیمت اولیه برای هزینه‌های حمل و نقل

en: Ubercart - fulfillment
fa: آبركارت - اتمام

en: conditions
fa: شرایط
