Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել
