Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Base price
lv: Bāzes cena

en: Additional Unit Price
lv: Papildus vienības cena

en: The additional unit price must be a numeric amount.
lv: Papildus vienības cenai jābūt skaitliskam daudzumam.
