Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar
