Ubercart Multiple Flat Rates (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare
