UC Multiprice (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cost
cs: Náklady

en: Country
cs: Země

en: Save
cs: Uložit

en: List price
cs: Katalogová cena

en: Sell price
cs: Prodejní cena
