UC Multiprice (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cost
da: Omkostning

en: Country
da: Land

en: Save
da: Gem

en: List price
da: Listepris

en: Sell price
da: Salgspris

en: Suggested retail price.
da: Vejledende udsalgspris.

en: The amount the store pays to sell the product.
da: Beløbet som butikken betaler for at sælge varen.

en: The amount the customer pays for the product.
da: Beløbet som kunden betaler for varen.
