UC Multiprice (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Cost
es: Coste

en: Country
es: País

en: Save
es: Guardar

en: List price
es: Precio recomendado

en: Sell price
es: Precio de venta

en: Suggested retail price.
es: Precio de venta recomendado.

en: The amount the store pays to sell the product.
es: Importe que paga la tienda por vender el producto.

en: The amount the customer pays for the product.
es: Importe que paga el cliente por el producto.
