UC Multiprice (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cost
et: Maksumus

en: Country
et: Riik

en: Save
et: Salvesta

en: List price
et: Alghind

en: Sell price
et: Müügihind
