UC Multiprice (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cost
fi: Maksu

en: Country
fi: Maa

en: Save
fi: Tallenna

en: List price
fi: Listahinta

en: Sell price
fi: Myyntihinta
