UC Multiprice (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cost
fr: Coût

en: Country
fr: Pays

en: Save
fr: Enregistrer

en: List price
fr: Prix public indicatif

en: Sell price
fr: Prix de vente

en: Suggested retail price.
fr: Prix de vente conseillé.

en: The amount the store pays to sell the product.
fr: Le montant payé par la boutique pour vendre le produit.

en: The amount the customer pays for the product.
fr: Le montant payé par le client pour le produit.
