UC Multiprice (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cost
he: עלות

en: Country
he: מדינה

en: Save
he: שמירה

en: List price
he: מחיר מחירון

en: Sell price
he: מחיר מכירה
