UC Multiprice (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cost
id: Biaya

en: Country
id: Negara

en: Save
id: Simpan

en: List price
id: Daftar Harga

en: Sell price
id: Harga jual
