UC Multiprice (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cost
it: Costo

en: Country
it: Paese

en: Save
it: Salva

en: List price
it: Prezzo di listino

en: Sell price
it: Prezzo di vendita

en: Suggested retail price.
it: Prezzo al dettaglio consigliato.

en: The amount the store pays to sell the product.
it: L'ammontare pagato dal negozio per vendere il prodotto.

en: The amount the customer pays for the product.
it: L'ammontare pagato dal cliente per il prodotto.
