UC Multiprice (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cost
lv: Izmaksas

en: Country
lv: Valsts

en: Save
lv: Saglabāt

en: List price
lv: Vecā cena

en: Sell price
lv: Pārdošanas cena
