UC Multiprice (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cost
nl: Kostprijs

en: Country
nl: Land

en: Save
nl: Opslaan

en: List price
nl: Adviesprijs

en: Sell price
nl: Verkoopprijs

en: Suggested retail price.
nl: Aanbevolen winkelprijs.

en: The amount the store pays to sell the product.
nl: Het bedrag dat de winkel betaalt om het product te verkopen.

en: The amount the customer pays for the product.
nl: Het bedrag dat de klant betaalt voor het product.
