UC Multiprice (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cost
pl: Koszt

en: Country
pl: Państwo

en: Save
pl: Zapisz

en: List price
pl: Cennik
