UC Multiprice (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cost
sk: Náklady

en: Country
sk: Krajina

en: Save
sk: Uložiť

en: List price
sk: Cenníková cena

en: Sell price
sk: Predajná cena
