UC Multiprice (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Country
ro: Țară

en: Save
ro: Salvare

en: List price
ro: Preţ de listă

en: Sell price
ro: Preţ de vânzare
