UC Multiprice (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cost
sv: Kostnad

en: Country
sv: Land

en: Save
sv: Spara

en: List price
sv: Listpris

en: Sell price
sv: Säljpris

en: Suggested retail price.
sv: Föreslaget säljpris.

en: The amount the store pays to sell the product.
sv: Beloppet butiken betalar för att sälja varan.

en: The amount the customer pays for the product.
sv: Beloppet kunden betalar för varan.
