UC Multiprice (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cost
uk: Вартість

en: Country
uk: Країна

en: Save
uk: Зберегти

en: List price
uk: Ціна за прейскурантом

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Sell price
uk: Відпускна ціна

en: The amount the store pays to sell the product.
uk: Сума, яку платить магазин щоб продати товар.
