MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Action
ar: إجراء

en: Date
ar: التاريخ

en: Test
ar: الاختبار

en: Name
ar: الاسم

en: Total
ar: المجموع

en: Live
ar: مباشر

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: Euro
ar: اليورو
