MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Action
bg: Действие

en: Date
bg: Дата

en: Test
bg: Тест

en: Name
bg: Име

en: Total
bg: Общо

en: Live
bg: Живот

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Order ID
bg: Поръчка №

en: Merchant ID
bg: ID на търговеца
