MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Currency
cs: Měna

en: Action
cs: Akce

en: Date
cs: Datum

en: Name
cs: Jméno

en: Total
cs: Celkem

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Order ID
cs: ID objednávky

en: Merchant ID
cs: ID obchodníka
