MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Currency
da: Valuta

en: Action
da: Handling

en: Date
da: Dato

en: Name
da: Navn

en: Total
da: I alt

en: Live
da: Eksisterende

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Order ID
da: Ordre ID

en: U.S. Dollar
da: Amerikanske dollar
