MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Test
el: Δοκιμή

en: Name
el: Όνομα

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Order ID
el: ID παραγγελίας

en: Euro
el: Ευρώ
