MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Currency
et: Valuuta

en: Action
et: Tegevus

en: Date
et: Kuupäev

en: Name
et: Nimi

en: Total
et: Kokku

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Order ID
et: Tellimuse ID
