MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Currency
gl: Divisa

en: Action
gl: Acción

en: Date
gl: Data

en: Test
gl: Proba

en: Name
gl: Nome

en: Live
gl: Vista previa

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Order ID
gl: ID do pedido
