MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Currency
hr: Valuta

en: Action
hr: Akcija

en: Date
hr: Datum

en: Name
hr: Naziv

en: Total
hr: Ukupno

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: U.S. Dollar
hr: SAD Dolar
