MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Currency
id: Mata uang

en: Action
id: Tindakan

en: Date
id: Tanggal

en: Test
id: uji

en: Name
id: Nama

en: Redirect
id: Pengalihan

en: Live
id: Langsung
