MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Currency
ja: 通貨

en: Action
ja: アクション

en: Date
ja: 日付

en: Test
ja: テスト

en: Name
ja: 名前

en: Total
ja: 合計

en: Site ID
ja: サイトID

en: Redirect
ja: リダイレクト

en: Live
ja: ライブ

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Order ID
ja: 注文ID

en: Merchant ID
ja: マーチャントID
