MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Name
ml: പേര്
