MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Currency
mr: चलन

en: Action
mr: कृती

en: Date
mr: दिनांक

en: Name
mr: नाव

en: Total
mr: एकूण
