MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Currency
oc: Devisa

en: Action
oc: Accion

en: Date
oc: Data

en: Test
oc: Testar

en: Name
oc: Nom

en: Redirect
oc: Redirigir
