MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Currency
sk: Mena

en: Action
sk: Akcia

en: Date
sk: Dátum

en: Name
sk: Názov

en: Total
sk: Celkom

en: Live
sk: Naživo

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: Merchant ID
sk: ID obchodníka
