MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Action
th: แอคชั่น

en: Date
th: วันที่

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Euro
th: ยูโร
