MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Currency
uk: Валюта

en: Action
uk: Дія

en: Date
uk: Дата

en: Test
uk: Тест

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Total
uk: Всього

en: Site ID
uk: Ідентифікатор сайту

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Live
uk: Наживо

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Order ID
uk: ID замовлення

en: Euro
uk: Євро

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор
