MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Currency
ur: کرنسی

en: Action
ur: ایکشن

en: Date
ur: تاریخ

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Name
ur: نام
