MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Name
bo: མིང

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས
