MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Currency
ca: Moneda

en: Action
ca: Acció

en: Date
ca: Data

en: Test
ca: Prova

en: Name
ca: Nom

en: Live
ca: En viu

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Order ID
ca: ID comanda
