MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Currency
de: Währung

en: Action
de: Aktion

en: Date
de: Datum

en: Total
de: Gesamt

en: Redirect
de: Umleiten

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Order ID
de: Bestellnummer

en: Merchant ID
de: Händler-ID
