MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Currency
es: Moneda

en: Action
es: Acción

en: Date
es: Fecha

en: Test
es: Prueba

en: Name
es: Nombre

en: Site ID
es: ID del sitio

en: Redirect
es: Redirección

en: Live
es: En producción

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Order ID
es: ID de pedido

en: Merchant ID
es: ID de vendedor
