MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Currency
fa: واحد پول

en: Action
fa: عملکرد

en: Date
fa: تاریخ

en: Test
fa: آزمایش

en: Name
fa: نام

en: Total
fa: مجموع

en: Live
fa: زنده

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Order ID
fa: شناسه سفارش

en: Euro
fa: یورو
