MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Action
he: פעולה

en: Date
he: תאריך

en: Test
he: בדיקה

en: Name
he: שם

en: Total
he: סך הכל

en: Live
he: חי

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Euro
he: יורו
