MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Date
hi: तारीख

en: Test
hi: परीक्षण

en: Name
hi: नाम

en: Total
hi: कुल

en: Euro
hi: यूरो
