MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Currency
hu: Pénznem

en: Action
hu: Művelet

en: Date
hu: Dátum

en: Test
hu: Teszt

en: Name
hu: Név

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Site ID
hu: Webhelyazonosító

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Live
hu: Élő

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Order ID
hu: Rendelésazonosító

en: Euro
hu: Euró

en: U.S. Dollar
hu: USA dollár

en: Merchant ID
hu: Kereskedőazonosító
