MultiSafepay integration (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Action
is: Aðgerð

en: Date
is: Dagsetning

en: Test
is: Prófa

en: Name
is: Nafn

en: Total
is: Samtals

en: Euro
is: Evra
